Art deco beeldje van herdershond op marmer

Mooi art deco beeldje van herdershond op marmer. Brons patien op composiet metaal. Tweede kwart 20ste eeuw. Heeft kleine beschadiging op hoekje van het marmerplateau.

Prachtig beeldje van Rodin

Mooie¬† bronzen replica van het bekende beeld “De Denker”/”Le penseur” van Rodin. Het beeldje is bevestigd op marmeren sokkel. Is gemerkt met Rodin en kwaliteitsstempel van de bronsgieterij Deposee Paris.