Door uw bod uit te brengen gaat u akkoord met onze Algemene voorwaarden en onze Privacyverklaring.

Prachtig beeldje van Rodin
Eindigt over: 13 dagen 17 uren 59 minuten 44 seconden
€40.00
De minimumprijs is nog niet gehaald !!!
( 45.00 euro of meer bieden)

Mooie  bronzen replica van het bekende beeld “De Denker”/”Le penseur” van Rodin.

Het beeldje is bevestigd op marmeren sokkel.

Is gemerkt met Rodin en kwaliteitsstempel van de bronsgieterij Deposee Paris.