Door uw bod uit te brengen gaat u akkoord met onze Algemene voorwaarden en onze Privacyverklaring.

Art deco beeldje van herdershond op marmer
Eindigt over: 7 dagen 52 minuten 44 seconden geleden
No Bid

Veiling verstreken zonder enige biedingen.

Mooi art deco beeldje van herdershond op marmer.

Brons patien op composiet metaal.

Tweede kwart 20ste eeuw.

Heeft kleine beschadiging op hoekje van het marmerplateau.